אביב

2020

הֶרה

המקצוע הטיפולי החדש בתחום ההיריון והלידה

שיטת טיפול הוליסטי משולב לנשים בהיריון, בלידה ולאחריה

קורס המיועד לדולות, מיילדות ומטפלות ברפואה משלימה המעוניינות לטפל בנשים בהיריון, לידה ולאחריה, ולהקל על סימפטומים האופייניים לתקופה זו. הֶרה משלבת בין מספר שיטות טיפול הידועות כמקלות ומסייעות להשגת רווחה אישית ולעידוד הבריאות בתקופה זו.

את מוזמנת למלא את הטופס (פרטים והרשמה) וגילה רונאל מנהלת המכללה תחזור אליך בהקדם

את הקורס מעבירות מנחות מובילות בתחום, מהוותיקות ומהמנוסות בארץ.

הקורס מונה 24 מפגשים

הכוללים לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ואת מקצועות הטיפול.

הקורס מיועד לנשות מקצוע בתחום בלבד.

נדרש ראיון אישי כתנאי קבלה לקורס.

לפרטים נוספים וליצירת קשר: dyada.college@gmail.com  

הֶרה

שיטה ייחודית אינטגרטיבית שפותחה על ידי גילה רונאל המשלבת שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי, איזון אנרגטי, נשימה, אוטוסוגסטיה ועוד, תכשיר אותך לטפל בנשים בתקופה הסב לידתית במצבים הריוניים מוכרים כגון כאבי שלד ושרירים, בצקות, תחושת כבדות ועוד.

נושאי הקורס: אנטומיה, פיזיולוגיה, מערכות הגוף, עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו, הכנת שמנים צמחיים, איזון אנרגטי, אוטוסוגסטיה חיובית, טיפול אינטגרטיבי.

מתוך הראייה הכו·לית (הוליסטית) של מקצועות ההיריון והלידה - דולה או מיילדת היא גם מטפלת שיכולה לתת מענה לתופעות היריון וגם לרווחה גופנית ונפשית. הטיפול המשולב - הֶרה הוא טיפול שמתאים לשלבי ההיריון החל מהטרימסטר השני, מעניק הקלה ורווחה ומכין את הגוף לקראת הלידה. לאחר הלידה, מסייע הטיפול המשולב - הֶרה בהתאוששות שלאחר הלידה, איזון הגוף והרגעת הנפש כמו גם בפתרון תופעות ספציפיות כגון כאבים שונים בשלד ובמפרקים, בצקות ועוד.