בין הנושאים שילמדו בקורס:

האנטומיה של אם ושל תינוק, אנדוקרינולוגיה ופיסיולוגיה של האם ושל התינוק, ביוכימיה, מערכת החיסון ומחלות זיהומיות, פתולוגיות, פרמקולוגיה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, ואנתרופולוגיה. ניתוח מחקרי, אבני דרך בהתפתחות ופרמטרים לגדילה. כמו כן ילמדו טכניקות הנקה, טכניקות שאיבה, בריאות הציבור ייעוץ ותקשורת עם לקוחות תזונה לאחר לידה, אפס הפרדה, החייאת תינוקות ועוד.

מכללת דיאדה – לחיות את המקצוע

 dyada.college@gmail.com 

מדריכות הנקה

הדרך שלך להעניק לאימהות ולתינוקות

מכללת דיאדה מביאה למרכז הבמה את המסורת הטבעית של ההנקה ואת מדע ההנקה המודרני וקוראת לך להצטרף לקהילה של מדריכות הנקה שמסייעות לאימהות ולתינוקות בתהליך החשוב של הנקת תינוקות.

קורס מדריכות הנקה במכללת דיאדה הנו קורס מוערך מהוותיקים בארץ. הלימודים בקורס מביאים את הגישות החדשות ביותר בתחום ההנקה לצד ידע מקצועי אקדמי מעמיק המבוסס על מחקרים ואנשי מקצוע מובילים בתחום. בוגרות הקורס הן מדריכות הנקה מבוקשות בקופות החולים ובקרב הקהל הרחב.

קורס מדריכות הנקה במכללת דיאדה, מיועד להכשיר מדריכות הנקה לסיוע, לתמיכה ולליווי אימהות ומשפחה בתקופת ההנקה החל מההכנה להנקה, בתקופה שאחרי הלידה, ובהמשך ההנקה עד הגמילה.

קורס מדריכות הנקה במכללת דיאדה מעניק כלים נרחבים להתמודדות עם מצבים פיסיולוגיים ורגשיים סביב ההנקה. קורס זה הוא אבן דרך לקראת ההסמכה כיועצת הנקה.

הקורס מונה 24 מפגשים כיתתיים - 120 שעון שעון - 160 שעות אקדמיות ו - 60 שעות קליניות, בהתאם לדרישות הבינלאומיות.