כנס מישל אודנט
"ללדת בזכות האהבה״ 
נובמבר 2018
הכנס כבר מזמן מאחורינו, אבל השארנו את הפרסום למזכרת

אודות הכנס

הכנס ״ללדת בזכות האהבה״ יתקיים ב - 18.11.18, יום א׳, בין השעות 08:00-16:30 במרכז הכנסים בקיבוץ יקום.

הכנס יתנהל באנגלית עם תרגול סימולטני לעברית. קיימת אפשרות לרכישת אוזניות בסכום של 25 ש״ח.

להנחיות הרשמה ונהלים

השראה

ניבה קסטין – מיילדת: "מישל מזכיר לי את חוטי הזהב שקשרו אותי למקצוע המיילדות".

לירי יער – דולה ואחות מוסמכת: ״מישל אודנט שינה את תפיסת עולמי לגבי תהליך הלידה לפני שלוש עשרה שנים. ולעד״.

שרון צ׳רקהם – מדריכת הכנה ללידה, דולה, מורה ליוגה ועוד – ״למישל מקום מיוחד בלב ובנשמה. כולנו נשות המקצוע וכל ההורים בהם אני נוגעת בדרכם, נהנים ממנו בעקיפין. המפגש עם מישל משמעותי בכל פעם ואני מחכה בכיליון עיניים גם לפעם הזו״.

לשאלות ולבקשות מיוחדות ניתן לשלוח לנו אימייל או להשאיר הודעה כתובה/ווטצאפ ליעל פלג 053-3325244.

ד״ר מישל אודנט - אבי הורמון האהבה

דר׳ מישל אודנט מתעתד להגיע כאורח שלנו בפעם הרביעית, כי עם אהבה לא מתווכחים!!!

מישל, ״אבי הורמון האהבה״ – האוקסיטוצין, ומורם ורבם של מיילדות, דולות ורופאים, בעל הלב הענק והידע הרחב והעמוק כים, יבוא לחלוק אתנו מטובו!

ארבע וחצי שנים עברו מאז מישל היה כאן כאורח שלנו בדיאדה. מדי פעם נשאלתי על ידי מי שהיו בכנסים הקודמים: ״מתי את מביאה את מישל שוב?״. מישהי אפילו הטעימה: יש דור שלם של מיילדות ושל דולות שלא מכירות אותו אלא רק מהספרים״. צודקות!

מישל, גניקולוג, מיילדת ודולה באיש מופלא אחד. מי שמחזיק ב - Data Base הגדול ביותר בעולם בתחום הגניקולוגיה והמיילדות וגם קורא בקול גדול: החזירו ללידה את מקומה הטבעי! מישל, מחברם של עשרה ספרים שתורגמו לעשרות שפות ושל כחמישים מאמרים מקצועיים שהתפרסמו בכתבי עת מובילים בתחום בעולם.
השפה העכשווית של עולם המיילדות -  הרכה, זה שמדברת בשפת ההורמונים, זו שמכירה בצרכים הבסיסיים של היולדת ושל היילוד, היא שפה שמישל לימד אותנו. אנחנו ועוד רבות ורבים בעולם חייבות את ההבנה שלנו, את הגישה ואפילו את הפרקטיקה שלנו למישל, אבי הורמון האהבה. אז הנה הוא מתעתד להגיע שוב, כדי שנלמד ממנו עוד וכדי שנודה לו. לא פחות חשוב.

מישל ידבר על לידה ועל הורמונים, על ההשפעות של השינויים בכדור הארץ על תהליכים ביולוגיים, על לידות מים שהוא האבא שלהן, על השפעת חיידקי המעיים על היילוד ועל חייו כבוגר, על השעה הראשונה לאחר הלידה ועל חשיבות ההנקה. ויהיו שאלות ותשובות, כמובן. והשיח איתו, מי שהתנסו בו בעבר, יודעים שהוא מרתק.
ברוך הבא מישל.