נושאי הלימוד יועברו על ידי גילה רונאל וצוות מומחים העוסקים בהורות, בהנקה ובטיפול בתינוקות: עיבוד חווית הלידה, מצבים פיזיולוגיים, פיזיולוגיה של יילודים, היילוד בימים הראשונים, תינוק בא הביתה, דיכאון אחרי לידה, כלים בסיסיים בעיסוי תינוקות, התפתחות תקינה אצל תינוקות, אח חדש במשפחה, זוגיות אחרי לידה, מיומנויות ייעוץ ותקשורת שינה אצל תינוקות, התמודדות במשפחה עם בכי ושינה, תזונה טיפול בסיסי במגע באם ובתינוק, החייאת תינוקות ועוד.

קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית במכללת דיאדה - היה הקורס הראשון מסוגו בארץ

מכללת דיאדה – לחיות את המקצוע

 dyada.college@gmail.com 

קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית
הדרך שלך לאימהות שלה

"קורס דולות לאחר לידה הכשיר אותי להיות שם בשבילה, בשבילם, ברגעים בהם היו צריכים עזרה"

קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית במכללת דיאדה, מעניק כלים להבנת התקופה שלאחר הלידה אצל האם, הרך הנולד והמשפחה כולה, מציג אמצעים מעשיים ורגשיים למתן התמיכה הרצויה בזמן זה, ומאפשר הבנה מעמיקה כיצד להתמודד עם השאלות והאתגרים החדשים.

קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית הוא קורס המכשיר נשות מצוע, להדריך וללוות את המשפחה בקשיים המתעוררים במעבר להורות החדשה, בין אם זה עם הופעת ילד ראשון במשפחה או ילד נוסף לאלו שכבר נמצאים בבית.

ליווי לאחר הלידה עשוי להיות חיוני בצמתים המוכרים והלא פשוטים כמו התאוששות מהלידה, קבלה של המעבר להורות, בכי, שינה. בקורס תקבל הדולה לאחר לידה לעתיד, כלים להתמודד עם המצבים הללו במשפחה ולהיות אוזן קשבת ויד מכוונת.

הקורס בן עשרים מיפגשים, 90 ש״ש - 120 שעות אקדמיות.

 

רכזת הקורס

גילה רונאל, מחלוצות המורות להכשרות נשות מקצוע בתחום ההיריון, הלידה והמשפחה, ממחברות הספר "טבעי ללדת", "השמיים של סבא", ממקימות דיאדה ומנהלת מכללת דיאדה

קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית